SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Algeciras vs Antequera Speltips och Betting

Estadio Nuevo Mirador, Algeciras

Våra tips: Oavgjort (45%); Över 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
90%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

45%
45%
10%
AlgecirasOavgjortAntequera
Resultat
Algeciras
45%
Totalt mål
Över 2.5
52%
Båda gör mål
Ja
61%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
90%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Algeciras3
1Oavgjorda
2Antequera
2.5Snittmål
50%Båda Mål
33%Över 2.5
11 mars 2026Antequera2-0Algeciras
8 nov. 2025Algeciras1-0Antequera
22 mars 2025Antequera1-3Algeciras
21 dec. 2024Algeciras1-1Antequera
20 apr. 2024Algeciras2-3Antequera
Visa alla matcher

Vanliga frågor

Vem vinner Algeciras vs Antequera?
Vår modell förutspår Algeciras med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Gör båda lagen mål i Algeciras vs Antequera?
Båda lagen gör mål: Ja (61% säkerhet).
Är dubbelchans 1X ett bra spel för Algeciras vs Antequera?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 90% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Hur många mål i Algeciras vs Antequera?
Vi förväntar oss Över 2.5 mål (52% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
När och var spelas Algeciras vs Antequera?
Algeciras vs Antequera spelas den 15 nov. 2026 på Estadio Nuevo Mirador.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal106312312+1121
2ZaragozaZaragoza106311912+721
3Real MurciaReal Murcia10613128+419
4IbizaIbiza105231713+417
5Real JaénReal Jaén9441139+416
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena104331411+315
8Real MadridReal Madrid104331311+215
9GimnàsticGimnàstic94231514+114
10AlgecirasAlgeciras94141313013
11HérculesHércules9414811-313
12Sant AndreuSant Andreu103341212012
13HuescaHuesca92611111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera102531414011
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Algeciras
VVFVV
10Spelade
4Vinster
1Oavgjorda
5Förluster
Poäng/Match1.3
Vinst %40%
Mål/Match3
Snittmål1.4
SnittInsläpp1.6
Båda Mål70%
Hållna nollor30%
Missade0%

Nya Matcher

25 okt.Vmot Real Madrid2-0
17 okt.Vmot Hércules2-0
11 okt.Fborta Europa FC1-2
4 okt.Vmot Rayo Majadahonda1-0
26 sep.Vborta Juventud Torremolinos2-1
Antequera
OOFOF
10Spelade
2Vinster
5Oavgjorda
3Förluster
Poäng/Match1.1
Vinst %20%
Mål/Match2.8
Snittmål1.4
SnittInsläpp1.4
Båda Mål70%
Hållna nollor10%
Missade20%

Nya Matcher

1 nov.Fmot Real Murcia0-1
24 okt.Oborta Huesca1-1
18 okt.Fborta Real Madrid2-3
11 okt.Omot FC Cartagena1-1
4 okt.Oborta Sant Andreu2-2

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher6
Snittmål2.5
Båda Mål50%
Över 2.5 Mål33%
Över 1.5 Mål67%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Algeciras81.33 per match
Antequera71.17 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Algeciras2 (33%)
Antequera1 (17%)
11 mars 2026Primera RFEF - Grupp 2Antequera2-0Algeciras
8 nov. 2025Primera RFEF - Grupp 2Algeciras1-0Antequera
22 mars 2025Primera RFEF - Grupp 2Antequera1-3Algeciras
21 dec. 2024Primera RFEF - Grupp 2Algeciras1-1Antequera
20 apr. 2024Primera RFEF - Grupp 2Algeciras2-3Antequera
3 dec. 2023Primera RFEF - Grupp 2Antequera0-1Algeciras

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se