SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Antequera vs Real Jaén Speltips och Betting

27 sep. 2026
2-0
Slutresultat
Korrekt
Vårt val
Totalt mål
Under 2.5
2 : 0
FT

Speltips

45%
28%
27%
AntequeraOavgjortReal Jaén
Resultat
Antequera
45%
Totalt mål
Under 2.5
57%
Båda gör mål
Nej
51%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
36%
Asian handicap
H. Hemma -0.50
@ 2.07
48%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Antequera1
0Oavgjorda
0Real Jaén
2Snittmål
0%Båda Mål
0%Över 2.5
27 sep. 2026Antequera2-0Real Jaén
Visa alla matcher

Vanliga frågor

Antequera vs Real Jaén: vem spås vinna?
Vår modell förutspår Antequera med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Gör båda lagen mål i Antequera vs Real Jaén?
Båda lagen gör mål: Nej (51% säkerhet).
Är dubbelchans 1X ett bra spel för Antequera vs Real Jaén?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 36% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Antequera vs Real Jaén: vad är vårt Asiatisk handikapp-tips?
Vårt Asiatisk handikapp-val är Antequera -0.50 med 48% säkerhet.
Hur många mål i Antequera vs Real Jaén?
Vi förväntar oss Under 2.5 mål (57% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
När och var spelas Antequera vs Real Jaén?
Antequera vs Real Jaén spelas den 27 sep. 2026.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real MadridReal Madrid93331111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Antequera
VOOFO
10Spelade
3Vinster
5Oavgjorda
2Förluster
Poäng/Match1.4
Vinst %30%
Mål/Match3.1
Snittmål1.7
SnittInsläpp1.4
Båda Mål80%
Hållna nollor10%
Missade10%

Nya Matcher

24 okt.Oborta Huesca1-1
18 okt.Fborta Real Madrid2-3
11 okt.Omot FC Cartagena1-1
4 okt.Oborta Sant Andreu2-2
27 sep.Vmot Real Jaén2-0
Real Jaén
FOOVO
10Spelade
4Vinster
4Oavgjorda
2Förluster
Poäng/Match1.6
Vinst %40%
Mål/Match2.6
Snittmål1.4
SnittInsläpp1.2
Båda Mål50%
Hållna nollor40%
Missade20%

Nya Matcher

25 okt.Oborta Atlético Madrid1-1
18 okt.Vmot Rayo Majadahonda1-0
10 okt.Omot Villarreal3-3
3 okt.Oborta Hércules0-0
27 sep.Fborta Antequera0-2

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher1
Snittmål2
Båda Mål0%
Över 2.5 Mål0%
Över 1.5 Mål100%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Antequera22 per match
Real Jaén00 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Antequera1 (100%)
Real Jaén0 (0%)
27 sep. 2026Primera RFEF - Grupp 2Antequera2-0Real Jaén

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se