SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Atlético Madrid vs Teruel Speltips och Betting

Våra tips: Oavgjort (45%); Över 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
90%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

45%
45%
10%
Atlético MadridOavgjortTeruel
Resultat
Atlético Madrid
45%
Totalt mål
Över 2.5
60%
Båda gör mål
Ja
60%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
90%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Atlético Madrid1
1Oavgjorda
0Teruel
1.5Snittmål
0%Båda Mål
50%Över 2.5
19 apr. 2026Teruel0-0Atlético Madrid
30 nov. 2025Atlético Madrid3-0Teruel
Visa alla matcher

Vanliga frågor

Atlético Madrid vs Teruel: vem spås vinna?
Vår modell förutspår Atlético Madrid med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Gör båda lagen mål i Atlético Madrid vs Teruel?
Båda lagen gör mål: Ja (60% säkerhet).
Är dubbelchans 1X ett bra spel för Atlético Madrid vs Teruel?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 90% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Hur många mål i Atlético Madrid vs Teruel?
Vi förväntar oss Över 2.5 mål (60% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
När och var spelas Atlético Madrid vs Teruel?
Atlético Madrid vs Teruel spelas den 15 nov. 2026.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal106312312+1121
2ZaragozaZaragoza106311912+721
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena104331411+315
8Real MadridReal Madrid104331311+215
9GimnàsticGimnàstic94231514+114
10AlgecirasAlgeciras94141313013
11HérculesHércules9414811-313
12Sant AndreuSant Andreu103341212012
13HuescaHuesca92611111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Atlético Madrid
FOFOO
10Spelade
2Vinster
5Oavgjorda
3Förluster
Poäng/Match1.1
Vinst %20%
Mål/Match3.4
Snittmål1.8
SnittInsläpp1.6
Båda Mål70%
Hållna nollor30%
Missade10%

Nya Matcher

30 okt.Omot Alcorcón1-1
25 okt.Omot Real Jaén1-1
18 okt.Fborta Gimnàstic1-2
11 okt.Omot Zaragoza4-4
2 okt.Fborta Real Madrid2-3
Teruel
FVFOF
10Spelade
1Vinster
3Oavgjorda
6Förluster
Poäng/Match0.6
Vinst %10%
Mål/Match2.1
Snittmål0.4
SnittInsläpp1.7
Båda Mål30%
Hållna nollor20%
Missade60%

Nya Matcher

31 okt.Fborta Sant Andreu0-2
24 okt.Omot Águilas1-1
17 okt.Fborta Villarreal0-2
10 okt.Vmot Alcorcón1-0
4 okt.Fborta Zaragoza1-4

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher2
Snittmål1.5
Båda Mål0%
Över 2.5 Mål50%
Över 1.5 Mål50%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Atlético Madrid31.5 per match
Teruel00 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Atlético Madrid2 (100%)
Teruel1 (50%)
19 apr. 2026Primera RFEF - Grupp 2Teruel0-0Atlético Madrid
30 nov. 2025Primera RFEF - Grupp 2Atlético Madrid3-0Teruel

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se