SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Europa FC vs Rayo Majadahonda Speltips och Betting

Can Drago, Barcelona
Korrekt
Vårt val
Totalt mål
Under 2.5
1 : 0
FT

Speltips

45%
27%
28%
Europa FCOavgjortRayo Majadahonda
Resultat
Europa FC
45%
Totalt mål
Under 2.5
57%
Båda gör mål
Nej
51%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
36%
Asian handicap
H. Hemma -0.50
@ 1.98
51%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Europa FC1
0Oavgjorda
0Rayo Majadahonda
1Snittmål
0%Båda Mål
0%Över 2.5
27 sep. 2026Europa FC1-0Rayo Majadahonda
Visa alla matcher

Vanliga frågor

Europa FC vs Rayo Majadahonda: vem spås vinna?
Vår modell förutspår Europa FC med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Europa FC vs Rayo Majadahonda: vad är vårt Asiatisk handikapp-tips?
Vårt Asiatisk handikapp-val är Europa FC -0.50 med 51% säkerhet.
Hur många mål i Europa FC vs Rayo Majadahonda?
Vi förväntar oss Under 2.5 mål (57% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
Gör båda lagen mål i Europa FC vs Rayo Majadahonda?
Båda lagen gör mål: Nej (51% säkerhet).
Är dubbelchans 1X ett bra spel för Europa FC vs Rayo Majadahonda?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 36% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
När och var spelas Europa FC vs Rayo Majadahonda?
Europa FC vs Rayo Majadahonda spelas den 27 sep. 2026 på Can Drago.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real MadridReal Madrid93331111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Europa FC
FVFFF
10Spelade
2Vinster
1Oavgjorda
7Förluster
Poäng/Match0.7
Vinst %20%
Mål/Match2.4
Snittmål0.6
SnittInsläpp1.8
Båda Mål40%
Hållna nollor20%
Missade50%

Nya Matcher

30 okt.Fborta Ibiza0-3
23 okt.Fmot Zaragoza0-1
16 okt.Fborta FC Cartagena0-3
11 okt.Vmot Algeciras2-1
4 okt.Fborta Huesca1-3
Rayo Majadahonda
FFFVV
10Spelade
3Vinster
1Oavgjorda
6Förluster
Poäng/Match1
Vinst %30%
Mål/Match1.8
Snittmål0.8
SnittInsläpp1
Båda Mål40%
Hållna nollor20%
Missade40%

Nya Matcher

27 okt.Vborta Ciudad de Lucena1-0
24 okt.Vmot Sant Andreu2-1
18 okt.Fborta Real Jaén0-1
11 okt.Fmot Real Murcia0-1
4 okt.Fborta Algeciras0-1

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher1
Snittmål1
Båda Mål0%
Över 2.5 Mål0%
Över 1.5 Mål0%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Europa FC11 per match
Rayo Majadahonda00 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Europa FC1 (100%)
Rayo Majadahonda0 (0%)
27 sep. 2026Primera RFEF - Grupp 2Europa FC1-0Rayo Majadahonda

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se