SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Europa FC vs Sant Andreu Speltips och Betting

Våra tips: Oavgjort (45%); Under 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
90%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

10%
45%
45%
Europa FCOavgjortSant Andreu
Resultat
Sant Andreu
45%
Totalt mål
Under 2.5
54%
Båda gör mål
Ja
60%
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
90%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Europa FCmotSant Andreu
38%
Form
63%
30%
Anfall
70%
39%
Försvar
61%
46%
Poisson
54%
62%
H2H
38%
55%
Mål
45%
45%
Totalt
55%

Vanliga frågor

Vem vinner Europa FC vs Sant Andreu?
Vår modell förutspår Sant Andreu med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Är dubbelchans X2 ett bra spel för Europa FC vs Sant Andreu?
Vårt dubbelchans-tips är X2 med 90% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Hur många mål i Europa FC vs Sant Andreu?
Vi förväntar oss Under 2.5 mål (54% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
Gör båda lagen mål i Europa FC vs Sant Andreu?
Båda lagen gör mål: Ja (60% säkerhet).
När och var spelas Europa FC vs Sant Andreu?
Europa FC vs Sant Andreu spelas den 14 nov. 2026.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real MadridReal Madrid93331111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Europa FC
FVFFF
10Spelade
2Vinster
1Oavgjorda
7Förluster
Poäng/Match0.7
Vinst %20%
Mål/Match2.4
Snittmål0.6
SnittInsläpp1.8
Båda Mål40%
Hållna nollor20%
Missade50%

Nya Matcher

30 okt.Fborta Ibiza0-3
23 okt.Fmot Zaragoza0-1
16 okt.Fborta FC Cartagena0-3
11 okt.Vmot Algeciras2-1
4 okt.Fborta Huesca1-3
Sant Andreu
OFOFV
10Spelade
3Vinster
3Oavgjorda
4Förluster
Poäng/Match1.2
Vinst %30%
Mål/Match2.4
Snittmål1.2
SnittInsläpp1.2
Båda Mål50%
Hållna nollor20%
Missade30%

Nya Matcher

31 okt.Vmot Teruel2-0
24 okt.Fborta Rayo Majadahonda1-2
18 okt.Omot Juventud Torremolinos2-2
12 okt.Fborta Hércules0-1
4 okt.Omot Antequera2-2

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se