SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Gimnàstic vs Real Madrid Speltips och Betting

Nou Estadi de Tarragona, Tarragona

Våra tips: Oavgjort (35%); Över 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
70%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

35%
35%
30%
GimnàsticOavgjortReal Madrid
Resultat
Gimnàstic
35%
Totalt mål
Över 2.5
52%
Båda gör mål
Ja
59%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
70%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Gimnàstic1
0Oavgjorda
1Real Madrid
2Snittmål
50%Båda Mål
50%Över 2.5
6 feb. 2022Gimnàstic1-0Real Madrid
19 sep. 2021Real Madrid2-1Gimnàstic
Visa alla matcher

Vanliga frågor

Gimnàstic vs Real Madrid: vem spås vinna?
Vår modell förutspår Gimnàstic med 35% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Är dubbelchans 1X ett bra spel för Gimnàstic vs Real Madrid?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 70% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Hur många mål i Gimnàstic vs Real Madrid?
Vi förväntar oss Över 2.5 mål (52% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
Gör båda lagen mål i Gimnàstic vs Real Madrid?
Båda lagen gör mål: Ja (59% säkerhet).
När och var spelas Gimnàstic vs Real Madrid?
Gimnàstic vs Real Madrid spelas den 13 nov. 2026 på Nou Estadi de Tarragona.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real MadridReal Madrid93331111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Gimnàstic
FFOVV
10Spelade
4Vinster
3Oavgjorda
3Förluster
Poäng/Match1.5
Vinst %40%
Mål/Match3.1
Snittmål1.6
SnittInsläpp1.5
Båda Mål60%
Hållna nollor20%
Missade30%

Nya Matcher

25 okt.Vmot Hércules4-2
18 okt.Vmot Atlético Madrid2-1
10 okt.Oborta Juventud Torremolinos2-2
4 okt.Fborta Real Murcia0-2
26 sep.Fmot Sant Andreu1-2
Real Madrid
VOVFV
10Spelade
4Vinster
3Oavgjorda
3Förluster
Poäng/Match1.5
Vinst %40%
Mål/Match2.4
Snittmål1.3
SnittInsläpp1.1
Båda Mål50%
Hållna nollor30%
Missade30%

Nya Matcher

31 okt.Vmot FC Cartagena2-0
25 okt.Fborta Algeciras0-2
18 okt.Vmot Antequera3-2
9 okt.Oborta Ibiza1-1
2 okt.Vmot Atlético Madrid3-2

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher2
Snittmål2
Båda Mål50%
Över 2.5 Mål50%
Över 1.5 Mål50%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Gimnàstic21 per match
Real Madrid21 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Gimnàstic1 (50%)
Real Madrid0 (0%)
6 feb. 2022Primera RFEF - Grupp 2Gimnàstic1-0Real Madrid
19 sep. 2021Primera RFEF - Grupp 2Real Madrid2-1Gimnàstic

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se