SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Hércules vs Villarreal Speltips och Betting

Våra tips: Oavgjort (45%); Över 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
90%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

10%
45%
45%
HérculesOavgjortVillarreal
Resultat
Villarreal
45%
Totalt mål
Över 2.5
52%
Båda gör mål
Ja
59%
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
90%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Hércules1
0Oavgjorda
3Villarreal
2.25Snittmål
50%Båda Mål
50%Över 2.5
3 maj 2026Villarreal1-0Hércules
18 okt. 2025Hércules2-1Villarreal
4 maj 2025Villarreal2-1Hércules
17 nov. 2024Hércules0-2Villarreal
Visa alla matcher

Vanliga frågor

Vem vinner Hércules vs Villarreal?
Vår modell förutspår Villarreal med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Är dubbelchans X2 ett bra spel för Hércules vs Villarreal?
Vårt dubbelchans-tips är X2 med 90% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Hur många mål i Hércules vs Villarreal?
Vi förväntar oss Över 2.5 mål (52% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
Gör båda lagen mål i Hércules vs Villarreal?
Båda lagen gör mål: Ja (59% säkerhet).
När och var spelas Hércules vs Villarreal?
Hércules vs Villarreal spelas den 14 nov. 2026.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real MadridReal Madrid93331111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Hércules
VOVFF
10Spelade
4Vinster
2Oavgjorda
4Förluster
Poäng/Match1.4
Vinst %40%
Mål/Match2.1
Snittmål0.9
SnittInsläpp1.2
Båda Mål40%
Hållna nollor40%
Missade30%

Nya Matcher

25 okt.Fborta Gimnàstic2-4
17 okt.Fborta Algeciras0-2
12 okt.Vmot Sant Andreu1-0
3 okt.Omot Real Jaén0-0
26 sep.Vborta Águilas1-0
Villarreal
VFOVV
10Spelade
6Vinster
3Oavgjorda
1Förluster
Poäng/Match2.1
Vinst %60%
Mål/Match3.3
Snittmål2.2
SnittInsläpp1.1
Båda Mål70%
Hållna nollor20%
Missade10%

Nya Matcher

25 okt.Vmot FC Cartagena4-1
17 okt.Vmot Teruel2-0
10 okt.Oborta Real Jaén3-3
4 okt.Fmot Ibiza0-1
25 sep.Vborta Atlético Madrid3-1

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher4
Snittmål2.25
Båda Mål50%
Över 2.5 Mål50%
Över 1.5 Mål75%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Hércules30.75 per match
Villarreal61.5 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Hércules0 (0%)
Villarreal2 (50%)
3 maj 2026Primera RFEF - Grupp 2Villarreal1-0Hércules
18 okt. 2025Primera RFEF - Grupp 2Hércules2-1Villarreal
4 maj 2025Primera RFEF - Grupp 2Villarreal2-1Hércules
17 nov. 2024Primera RFEF - Grupp 2Hércules0-2Villarreal

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se