SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Juventud Torremolinos vs Huesca Speltips och Betting

Estadio Municipal El Pozuelo, Torremolinos

Våra tips: Oavgjort (45%); Över 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
90%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

10%
45%
45%
Juventud TorremolinosOavgjortHuesca
Resultat
Huesca
45%
Totalt mål
Över 2.5
59%
Båda gör mål
Ja
65%
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
90%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Juventud TorremolinosmotHuesca
42%
Form
58%
43%
Anfall
57%
35%
Försvar
65%
36%
Poisson
64%
50%
H2H
50%
50%
Mål
50%
42%
Totalt
57%

Vanliga frågor

Vem vinner Juventud Torremolinos vs Huesca?
Vår modell förutspår Huesca med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Gör båda lagen mål i Juventud Torremolinos vs Huesca?
Båda lagen gör mål: Ja (65% säkerhet).
Är dubbelchans X2 ett bra spel för Juventud Torremolinos vs Huesca?
Vårt dubbelchans-tips är X2 med 90% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Hur många mål i Juventud Torremolinos vs Huesca?
Vi förväntar oss Över 2.5 mål (59% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
När och var spelas Juventud Torremolinos vs Huesca?
Juventud Torremolinos vs Huesca spelas den 14 nov. 2026 på Estadio Municipal El Pozuelo.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real MadridReal Madrid93331111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Juventud Torremolinos
FFOOV
10Spelade
1Vinster
3Oavgjorda
6Förluster
Poäng/Match0.6
Vinst %10%
Mål/Match3.5
Snittmål1.2
SnittInsläpp2.3
Båda Mål60%
Hållna nollor10%
Missade30%

Nya Matcher

24 okt.Vmot Real Murcia1-0
18 okt.Oborta Sant Andreu2-2
10 okt.Omot Gimnàstic2-2
3 okt.Fborta Alcorcón0-5
26 sep.Fmot Algeciras1-2
Huesca
OVOOO
10Spelade
2Vinster
7Oavgjorda
1Förluster
Poäng/Match1.3
Vinst %20%
Mål/Match2.4
Snittmål1.2
SnittInsläpp1.2
Båda Mål70%
Hållna nollor20%
Missade20%

Nya Matcher

24 okt.Omot Antequera1-1
16 okt.Oborta Alcorcón1-1
10 okt.Oborta Águilas2-2
4 okt.Vmot Europa FC3-1
27 sep.Oborta Teruel1-1

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se