SerbiaSerbien
Super LigaSuper Liga
Omgång 13

Radnicki NIS vs Novi Pazar Speltips och Betting

Čair Stadium, Niš

Våra tips: Radnicki NIS — Vinst (37%); Under 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Hem/Borta
71%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

37%
28%
34%
Radnicki NISOavgjortNovi Pazar
Totalt mål
Under 2.5
52%
Båda gör mål
Ja
61%
Dubbel chans
Hem/Borta
71%
Asian handicap
H. Hemma +0
@ 1.82
55%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Radnicki NIS2
5Oavgjorda
8Novi Pazar
2.93Snittmål
73%Båda Mål
67%Över 2.5
14 dec. 2025Novi Pazar1-0Radnicki NIS
10 aug. 2025Radnicki NIS2-3Novi Pazar
7 apr. 2025Novi Pazar3-3Radnicki NIS
9 nov. 2024Radnicki NIS2-1Novi Pazar
24 maj 2024Novi Pazar2-1Radnicki NIS
Visa alla matcher

Odds

Bookmaker1X2
1xBet2.543.352.78

Vanliga frågor

Radnicki NIS vs Novi Pazar: vem spås vinna?
Vår modell förutspår Radnicki NIS med 37% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Gör båda lagen mål i Radnicki NIS vs Novi Pazar?
Båda lagen gör mål: Ja (61% säkerhet).
Är dubbelchans 12 ett bra spel för Radnicki NIS vs Novi Pazar?
Vårt dubbelchans-tips är 12 med 71% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Radnicki NIS vs Novi Pazar: vad är vårt Asiatisk handikapp-tips?
Vårt Asiatisk handikapp-val är Radnicki NIS +0 med 55% säkerhet.
Hur många mål i Radnicki NIS vs Novi Pazar?
Vi förväntar oss Under 2.5 mål (52% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
När och var spelas Radnicki NIS vs Novi Pazar?
Radnicki NIS vs Novi Pazar spelas den 23 okt. 2026 på Čair Stadium.

Detaljerad Form & Nya Matcher

Radnicki NIS
FVFFF
10Spelade
3Vinster
2Oavgjorda
5Förluster
Poäng/Match1.1
Vinst %30%
Mål/Match2.6
Snittmål0.9
SnittInsläpp1.7
Båda Mål50%
Hållna nollor10%
Missade50%

Nya Matcher

16 okt.Fborta Radnik Surdulica0-3
11 okt.Fmot Vojvodina1-4
20 sep.Fborta FK Crvena Zvezda0-3
13 sep.Vmot OFK Belgrad3-1
5 sep.Fborta Mladost Lučani0-1
Novi Pazar
FVOFF
10Spelade
2Vinster
2Oavgjorda
6Förluster
Poäng/Match0.8
Vinst %20%
Mål/Match2.1
Snittmål0.7
SnittInsläpp1.4
Båda Mål30%
Hållna nollor30%
Missade50%

Nya Matcher

18 okt.Fmot IMT Novi Beograd1-2
11 okt.Fborta FK Partizan0-1
12 sep.Oborta Cukaricki1-1
4 sep.Vmot Železničar Pančevo2-0
23 aug.Fborta Radnik Surdulica0-1

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher15
Snittmål2.93
Båda Mål73%
Över 2.5 Mål67%
Över 1.5 Mål73%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Radnicki NIS181.2 per match
Novi Pazar261.73 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Radnicki NIS1 (7%)
Novi Pazar4 (27%)
14 dec. 2025Super LigaNovi Pazar1-0Radnicki NIS
10 aug. 2025Super LigaRadnicki NIS2-3Novi Pazar
7 apr. 2025Super LigaNovi Pazar3-3Radnicki NIS
9 nov. 2024Super LigaRadnicki NIS2-1Novi Pazar
24 maj 2024Super LigaNovi Pazar2-1Radnicki NIS
15 apr. 2024Super LigaNovi Pazar2-2Radnicki NIS
10 nov. 2023Super LigaRadnicki NIS0-1Novi Pazar
12 feb. 2023Super LigaNovi Pazar0-0Radnicki NIS
12 aug. 2022Super LigaRadnicki NIS1-3Novi Pazar
25 feb. 2022Super LigaRadnicki NIS1-1Novi Pazar
17 sep. 2021Super LigaNovi Pazar2-1Radnicki NIS
17 feb. 2021Super LigaNovi Pazar3-1Radnicki NIS
9 aug. 2020Super LigaRadnicki NIS2-1Novi Pazar
12 mars 2017Super LigaRadnicki NIS2-2Novi Pazar
2 okt. 2016Super LigaNovi Pazar1-0Radnicki NIS

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se