SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Rayo Majadahonda vs Águilas Speltips och Betting

Estadio Cerro del Espino, Majadahonda

Våra tips: Oavgjort (45%); Över 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
90%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

45%
45%
10%
Rayo MajadahondaOavgjortÁguilas
Resultat
Rayo Majadahonda
45%
Totalt mål
Över 2.5
50%
Båda gör mål
Ja
59%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
90%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Rayo MajadahondamotÁguilas
60%
Form
40%
29%
Anfall
71%
67%
Försvar
33%
67%
Poisson
33%
55%
Totalt
44%

Vanliga frågor

Rayo Majadahonda vs Águilas: vem spås vinna?
Vår modell förutspår Rayo Majadahonda med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Hur många mål i Rayo Majadahonda vs Águilas?
Vi förväntar oss Över 2.5 mål (50% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
Gör båda lagen mål i Rayo Majadahonda vs Águilas?
Båda lagen gör mål: Ja (59% säkerhet).
Är dubbelchans 1X ett bra spel för Rayo Majadahonda vs Águilas?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 90% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
När och var spelas Rayo Majadahonda vs Águilas?
Rayo Majadahonda vs Águilas spelas den 14 nov. 2026 på Estadio Cerro del Espino.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real MadridReal Madrid93331111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Rayo Majadahonda
FFFVV
10Spelade
3Vinster
1Oavgjorda
6Förluster
Poäng/Match1
Vinst %30%
Mål/Match1.8
Snittmål0.8
SnittInsläpp1
Båda Mål40%
Hållna nollor20%
Missade40%

Nya Matcher

27 okt.Vborta Ciudad de Lucena1-0
24 okt.Vmot Sant Andreu2-1
18 okt.Fborta Real Jaén0-1
11 okt.Fmot Real Murcia0-1
4 okt.Fborta Algeciras0-1
Águilas
FFOFO
10Spelade
1Vinster
4Oavgjorda
5Förluster
Poäng/Match0.7
Vinst %10%
Mål/Match2.5
Snittmål0.9
SnittInsläpp1.6
Båda Mål60%
Hållna nollor10%
Missade30%

Nya Matcher

24 okt.Oborta Teruel1-1
17 okt.Fmot Ibiza1-2
10 okt.Omot Huesca2-2
3 okt.Fborta FC Cartagena1-4
26 sep.Fmot Hércules0-1

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se