SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Real Jaén vs Zaragoza Speltips och Betting

Nuevo Estadio de La Victoria

Våra tips: Oavgjort (45%); Över 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
90%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

10%
45%
45%
Real JaénOavgjortZaragoza
Resultat
Zaragoza
45%
Totalt mål
Över 2.5
59%
Båda gör mål
Ja
65%
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
90%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Real JaénmotZaragoza
35%
Form
65%
31%
Anfall
69%
45%
Försvar
55%
41%
Poisson
59%
38%
Totalt
62%

Vanliga frågor

Real Jaén vs Zaragoza: vem spås vinna?
Vår modell förutspår Zaragoza med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Hur många mål i Real Jaén vs Zaragoza?
Vi förväntar oss Över 2.5 mål (59% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
Gör båda lagen mål i Real Jaén vs Zaragoza?
Båda lagen gör mål: Ja (65% säkerhet).
Är dubbelchans X2 ett bra spel för Real Jaén vs Zaragoza?
Vårt dubbelchans-tips är X2 med 90% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
När och var spelas Real Jaén vs Zaragoza?
Real Jaén vs Zaragoza spelas den 14 nov. 2026 på Nuevo Estadio de La Victoria.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real MadridReal Madrid93331111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Real Jaén
FOOVO
10Spelade
4Vinster
4Oavgjorda
2Förluster
Poäng/Match1.6
Vinst %40%
Mål/Match2.6
Snittmål1.4
SnittInsläpp1.2
Båda Mål50%
Hållna nollor40%
Missade20%

Nya Matcher

25 okt.Oborta Atlético Madrid1-1
18 okt.Vmot Rayo Majadahonda1-0
10 okt.Omot Villarreal3-3
3 okt.Oborta Hércules0-0
27 sep.Fborta Antequera0-2
Zaragoza
VOOVV
10Spelade
7Vinster
2Oavgjorda
1Förluster
Poäng/Match2.3
Vinst %70%
Mål/Match3.1
Snittmål2.1
SnittInsläpp1
Båda Mål30%
Hållna nollor60%
Missade20%

Nya Matcher

27 okt.Vborta Tudelano4-0
23 okt.Vborta Europa FC1-0
18 okt.Oborta Real Murcia0-0
11 okt.Oborta Atlético Madrid4-4
4 okt.Vmot Teruel4-1

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se