PanamaPanama
Panamanska FotbollsliganPanamanska fotbollsligan
Omgång 12

Union Coclé vs Herrera Speltips och Betting

Virgilio Tejeira Andrion

Våra tips: Union Coclé — Vinst (50%); Under 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Totalt mål
Under 2.5
@ 1.76
53%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

50%
27%
23%
Union CocléOavgjortHerrera
Resultat
Union Coclé
@ 1.69
51%
Båda gör mål
Ja
@ 1.83
50%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
@ 1.19
39%
Asian handicap
H. Hemma -0.75
@ 1.95
51%
Första Halvlek
Oavgjort
@ 2.05
42%
HT/FT
Oavgjort/Hemmalag
@ 4.45
22.5%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Matchfakta

Union Coclé
Union Coclé har förlorat sina senaste 5 ligamatcher
Union Coclé har släppt in mål i varenda en av sina senaste 11 matcher
Union Coclé gjorde mål i första halvlek i 10 av sina senaste 15 matcher (67%)
Herrera
Herrera har förlorat sina senaste 4 ligamatcher
Över 2,5 mål i 11 av Herreras senaste 15 matcher (73%)
Herrera släppte in mål i första halvlek i 11 av sina senaste 15 matcher (73%)

Nyckelstatistik

Union Coclé2
0Oavgjorda
1Herrera
2Snittmål
0%Båda Mål
33%Över 2.5
26 juli 2026Herrera1-0Union Coclé
2 maj 2026Union Coclé4-0Herrera
12 feb. 2026Herrera0-1Union Coclé
Visa alla matcher

Odds

Bookmaker1X2
1xBet1.823.354.01
Bet3651.363.303.00
Betano1.393.302.72

Vanliga frågor

Vem vinner Union Coclé vs Herrera?
Vår modell förutspår Union Coclé med 51% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Vad är Asiatisk handikapp-prognosen för Union Coclé vs Herrera?
Vårt Asiatisk handikapp-val är Union Coclé -0.75 med 51% säkerhet.
Union Coclé vs Herrera: vad är vårt Halvtid-tips?
Vårt Halvtid-val är Oavgjort med 42% säkerhet.
Vad är HT/HS-prognosen för Union Coclé vs Herrera?
Vårt HT/HS-val är X/1 med 23% säkerhet.
Hur många mål i Union Coclé vs Herrera?
Vi förväntar oss Under 2.5 mål (53% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
När och var spelas Union Coclé vs Herrera?
Union Coclé vs Herrera spelas den 18 okt. 2026 på Virgilio Tejeira Andrion.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1Plaza AmadorPlaza Amador117312616+1024
2CD Árabe UnidoCD Árabe Unido11641168+822
3San Francisco FCSan Francisco FC116232214+820
4VeraguasVeraguas114611715+218
5UMECITUMECIT11443109+116
6Tauro FCTauro FC114251613+314
7Alianza FCAlianza FC113531110+114
8Sporting San MiguelitoSporting San Miguelito113441213-113
9Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera112541517-211
10Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario112541012-211
11HerreraHerrera11227924-158
12Union CocléUnion Coclé11128821-135

Detaljerad Form & Nya Matcher

Union Coclé
FFFFF
10Spelade
1Vinster
2Oavgjorda
7Förluster
Poäng/Match0.5
Vinst %10%
Mål/Match2.8
Snittmål0.8
SnittInsläpp2
Båda Mål60%
Hållna nollor0%
Missade40%

Nya Matcher

6 okt.Fborta Sporting San Miguelito1-3
27 sep.Fmot Plaza Amador1-2
22 sep.Fborta UMECIT0-1
12 sep.Fborta CD Árabe Unido1-4
6 sep.Fmot Tauro FC0-2
Herrera
FFFFV
10Spelade
1Vinster
2Oavgjorda
7Förluster
Poäng/Match0.5
Vinst %10%
Mål/Match3.2
Snittmål0.8
SnittInsläpp2.4
Båda Mål60%
Hållna nollor20%
Missade30%

Nya Matcher

4 okt.Vmot Alianza FC1-0
26 sep.Fborta CD Árabe Unido1-2
20 sep.Fmot Tauro FC0-6
13 sep.Fmot UMECIT1-3
6 sep.Fborta Plaza Amador1-4

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher3
Snittmål2
Båda Mål0%
Över 2.5 Mål33%
Över 1.5 Mål33%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Union Coclé51.67 per match
Herrera10.33 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Union Coclé2 (67%)
Herrera1 (33%)
26 juli 2026Panamanska fotbollsliganHerrera1-0Union Coclé
2 maj 2026Panamanska fotbollsliganUnion Coclé4-0Herrera
12 feb. 2026Panamanska fotbollsliganHerrera0-1Union Coclé

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se