MoroccoMarocko
Botola ProBotola Pro
Omgång 1

Amal Tiznit vs Ittihad Tanger Speltips och Betting

Stade El Bachir, Mohammedia
Felaktig
Vårt val
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
1 : 3
FT

Speltips

33%
33%
33%
Amal TiznitOavgjortIttihad Tanger
Resultat
Oavgjort
33%
Båda gör mål
Nej
62%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
66%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Amal Tiznit0
0Oavgjorda
1Ittihad Tanger
4Snittmål
100%Båda Mål
100%Över 2.5
24 sep. 2026Amal Tiznit1-3Ittihad Tanger
Visa alla matcher

Vanliga frågor

Vem vinner Amal Tiznit vs Ittihad Tanger?
Vår modell förutspår Oavgjort med 33% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Gör båda lagen mål i Amal Tiznit vs Ittihad Tanger?
Båda lagen gör mål: Nej (62% säkerhet).
Är dubbelchans 1X ett bra spel för Amal Tiznit vs Ittihad Tanger?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 66% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
När och var spelas Amal Tiznit vs Ittihad Tanger?
Amal Tiznit vs Ittihad Tanger spelas den 24 sep. 2026 på Stade El Bachir.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1CODM MeknèsCODM Meknès531194+510
2Kawkab MarrakechKawkab Marrakech430164+29
3Wydad ACWydad AC522154+18
4Hassania AgadirHassania Agadir4211118+37
5Ittihad TangerIttihad Tanger421175+27
6Maghreb FèsMaghreb Fès421154+17
7UTS RabatUTS Rabat52123307
8Widad TémaraWidad Témara520364+26
9Difaa EL JadidaDifaa EL Jadida4202111106
10Raja CasablancaRaja Casablanca312021+15
11FAR RabatFAR Rabat211032+14
12Amal TiznitAmal Tiznit5113611-54
13Renaissance BerkaneRenaissance Berkane30302203
14Moghreb TetouanMoghreb Tetouan503228-63
15FUS RabatFUS Rabat402224-22
16CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra4013510-51

Detaljerad Form & Nya Matcher

Amal Tiznit
FVFOF
10Spelade
2Vinster
4Oavgjorda
4Förluster
Poäng/Match1
Vinst %20%
Mål/Match2.6
Snittmål1
SnittInsläpp1.6
Båda Mål70%
Hållna nollor30%
Missade10%

Nya Matcher

24 okt.Fmot CODM Meknès1-2
18 okt.Oborta Wydad AC1-1
10 okt.Fmot Difaa EL Jadida2-5
2 okt.Vborta FUS Rabat1-0
24 sep.Fmot Ittihad Tanger1-3
Ittihad Tanger
VVOFV
10Spelade
5Vinster
2Oavgjorda
3Förluster
Poäng/Match1.7
Vinst %50%
Mål/Match2.3
Snittmål1.3
SnittInsläpp1
Båda Mål60%
Hållna nollor20%
Missade20%

Nya Matcher

14 okt.Vmot Maghreb Fès2-1
10 okt.Fborta Kawkab Marrakech1-2
2 okt.Omot Moghreb Tetouan1-1
24 sep.Vborta Amal Tiznit3-1
5 juliVmot CODM Meknès2-1

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher1
Snittmål4
Båda Mål100%
Över 2.5 Mål100%
Över 1.5 Mål100%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Amal Tiznit11 per match
Ittihad Tanger33 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Amal Tiznit0 (0%)
Ittihad Tanger0 (0%)
24 sep. 2026Botola ProAmal Tiznit1-3Ittihad Tanger

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se