MoroccoMarocko
Botola ProBotola Pro
Omgång 7

CR Khemis Zemamra vs Widad Témara Speltips och Betting

Stade Terrain Ahmed Chokri, Zemamra

Våra tips: Oavgjort (45%); Över 2.5; Båda gör mål: Ja.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
90%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

10%
45%
45%
CR Khemis ZemamraOavgjortWidad Témara
Resultat
Widad Témara
45%
Totalt mål
Över 2.5
70%
Båda gör mål
Ja
63%
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
90%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

CR Khemis Zemamra2
0Oavgjorda
2Widad Témara
1.5Snittmål
0%Båda Mål
25%Över 2.5
18 juni 2023CR Khemis Zemamra3-0Widad Témara
7 jan. 2023Widad Témara1-0CR Khemis Zemamra
16 mars 2019CR Khemis Zemamra0-1Widad Témara
10 nov. 2018Widad Témara0-1CR Khemis Zemamra
Visa alla matcher

Vanliga frågor

CR Khemis Zemamra vs Widad Témara: vem spås vinna?
Vår modell förutspår Widad Témara med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Gör båda lagen mål i CR Khemis Zemamra vs Widad Témara?
Båda lagen gör mål: Ja (63% säkerhet).
Är dubbelchans X2 ett bra spel för CR Khemis Zemamra vs Widad Témara?
Vårt dubbelchans-tips är X2 med 90% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Hur många mål i CR Khemis Zemamra vs Widad Témara?
Vi förväntar oss Över 2.5 mål (70% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
När och var spelas CR Khemis Zemamra vs Widad Témara?
CR Khemis Zemamra vs Widad Témara spelas den 8 nov. 2026 på Stade Terrain Ahmed Chokri.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1CODM MeknèsCODM Meknès531194+510
2Kawkab MarrakechKawkab Marrakech430164+29
3Wydad ACWydad AC522154+18
4Hassania AgadirHassania Agadir4211118+37
5Ittihad TangerIttihad Tanger421175+27
6Maghreb FèsMaghreb Fès421154+17
7UTS RabatUTS Rabat52123307
8Widad TémaraWidad Témara520364+26
9Difaa EL JadidaDifaa EL Jadida4202111106
10Raja CasablancaRaja Casablanca312021+15
11FAR RabatFAR Rabat211032+14
12Amal TiznitAmal Tiznit5113611-54
13Renaissance BerkaneRenaissance Berkane30302203
14Moghreb TetouanMoghreb Tetouan503228-63
15FUS RabatFUS Rabat402224-22
16CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra4013510-51

Detaljerad Form & Nya Matcher

CR Khemis Zemamra
OFFFO
10Spelade
0Vinster
5Oavgjorda
5Förluster
Poäng/Match0.5
Vinst %0%
Mål/Match2.9
Snittmål1.1
SnittInsläpp1.8
Båda Mål70%
Hållna nollor10%
Missade30%

Nya Matcher

13 okt.Oborta Renaissance Berkane2-2
8 okt.Fmot Hassania Agadir2-5
3 okt.Fborta Raja Casablanca0-1
27 sep.Fborta Maghreb Fès1-2
5 juliOborta FAR Rabat0-0
Widad Témara
VFFFV
10Spelade
4Vinster
2Oavgjorda
4Förluster
Poäng/Match1.4
Vinst %40%
Mål/Match1.9
Snittmål1.1
SnittInsläpp0.8
Båda Mål40%
Hållna nollor20%
Missade40%

Nya Matcher

24 okt.Vborta Moghreb Tetouan3-0
18 okt.Fmot Kawkab Marrakech0-1
8 okt.Fborta FAR Rabat0-1
2 okt.Fmot UTS Rabat0-1
26 sep.Vborta Wydad AC3-1

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher4
Snittmål1.5
Båda Mål0%
Över 2.5 Mål25%
Över 1.5 Mål25%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
CR Khemis Zemamra41 per match
Widad Témara20.5 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
CR Khemis Zemamra2 (50%)
Widad Témara2 (50%)
18 juni 2023Botola 2CR Khemis Zemamra3-0Widad Témara
7 jan. 2023Botola 2Widad Témara1-0CR Khemis Zemamra
16 mars 2019Botola 2CR Khemis Zemamra0-1Widad Témara
10 nov. 2018Botola 2Widad Témara0-1CR Khemis Zemamra

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se