SpainSpanien
Primera RFEF - Grupp 2Primera RFEF - Grupp 2
Omgång 2

Gimnàstic vs Sant Andreu Speltips och Betting

26 sep. 2026
1-2
Slutresultat
Nou Estadi de Tarragona, Tarragona
Felaktig
Vårt val
Totalt mål
Under 2.5
1 : 2
FT

Speltips

45%
27%
28%
GimnàsticOavgjortSant Andreu
Resultat
Gimnàstic
45%
Totalt mål
Under 2.5
55%
Båda gör mål
Ja
51%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
37%
Asian handicap
H. Hemma -0.50
@ 1.93
52%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Gimnàstic0
0Oavgjorda
1Sant Andreu
3Snittmål
100%Båda Mål
100%Över 2.5
26 sep. 2026Gimnàstic1-2Sant Andreu
Visa alla matcher

Vanliga frågor

Gimnàstic vs Sant Andreu: vem spås vinna?
Vår modell förutspår Gimnàstic med 45% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Gör båda lagen mål i Gimnàstic vs Sant Andreu?
Båda lagen gör mål: Ja (51% säkerhet).
Är dubbelchans 1X ett bra spel för Gimnàstic vs Sant Andreu?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 37% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Gimnàstic vs Sant Andreu: vad är vårt Asiatisk handikapp-tips?
Vårt Asiatisk handikapp-val är Gimnàstic -0.50 med 52% säkerhet.
Hur många mål i Gimnàstic vs Sant Andreu?
Vi förväntar oss Under 2.5 mål (55% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
När och var spelas Gimnàstic vs Sant Andreu?
Gimnàstic vs Sant Andreu spelas den 26 sep. 2026 på Nou Estadi de Tarragona.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1VillarrealVillarreal96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real MadridReal Madrid93331111012
14Atlético MadridAtlético Madrid102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference League
Kvalificering

Detaljerad Form & Nya Matcher

Gimnàstic
FFOVV
10Spelade
4Vinster
3Oavgjorda
3Förluster
Poäng/Match1.5
Vinst %40%
Mål/Match3.1
Snittmål1.6
SnittInsläpp1.5
Båda Mål60%
Hållna nollor20%
Missade30%

Nya Matcher

25 okt.Vmot Hércules4-2
18 okt.Vmot Atlético Madrid2-1
10 okt.Oborta Juventud Torremolinos2-2
4 okt.Fborta Real Murcia0-2
26 sep.Fmot Sant Andreu1-2
Sant Andreu
OFOFV
10Spelade
3Vinster
3Oavgjorda
4Förluster
Poäng/Match1.2
Vinst %30%
Mål/Match2.4
Snittmål1.2
SnittInsläpp1.2
Båda Mål50%
Hållna nollor20%
Missade30%

Nya Matcher

31 okt.Vmot Teruel2-0
24 okt.Fborta Rayo Majadahonda1-2
18 okt.Omot Juventud Torremolinos2-2
12 okt.Fborta Hércules0-1
4 okt.Omot Antequera2-2

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher1
Snittmål3
Båda Mål100%
Över 2.5 Mål100%
Över 1.5 Mål100%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Gimnàstic11 per match
Sant Andreu22 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Gimnàstic0 (0%)
Sant Andreu0 (0%)
26 sep. 2026Primera RFEF - Grupp 2Gimnàstic1-2Sant Andreu

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se