KenyaKenya
FKF Premier LeagueFKF Premier League
Omgång 6

3K vs AFC Leoparderna Speltips och Betting

Våra tips: Oavgjort (33%); Båda gör mål: Nej.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
66%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

33%
33%
33%
3KOavgjortAFC Leoparderna
Resultat
Oavgjort
33%
Båda gör mål
Nej
62%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
66%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

3KmotAFC Leoparderna
50%
Form
50%

Vanliga frågor

3K vs AFC Leoparderna: vem spås vinna?
Vår modell förutspår Oavgjort med 33% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Är dubbelchans 1X ett bra spel för 3K vs AFC Leoparderna?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 66% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Gör båda lagen mål i 3K vs AFC Leoparderna?
Båda lagen gör mål: Nej (62% säkerhet).
När och var spelas 3K vs AFC Leoparderna?
3K vs AFC Leoparderna spelas den 7 nov. 2026.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1GOR MahiaGOR Mahia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardernaAFC Leoparderna413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Detaljerad Form & Nya Matcher

3K
OOOVF
10Spelade
4Vinster
5Oavgjorda
1Förluster
Poäng/Match1.7
Vinst %40%
Mål/Match2.5
Snittmål1.3
SnittInsläpp1.2
Båda Mål70%
Hållna nollor20%
Missade30%

Nya Matcher

28 okt.Fborta APS Bomet0-3
25 okt.Vmot Murang'a SEAL2-1
19 okt.Oborta Bandari1-1
11 okt.Omot Mara Sugar2-2
13 juniOmot Migori Youth1-1
AFC Leoparderna
FOVOO
10Spelade
4Vinster
3Oavgjorda
3Förluster
Poäng/Match1.5
Vinst %40%
Mål/Match1.8
Snittmål1
SnittInsläpp0.8
Båda Mål50%
Hållna nollor40%
Missade40%

Nya Matcher

28 okt.Oborta Mara Sugar0-0
25 okt.Omot Shabana0-0
20 okt.Vborta Kenya Police2-1
14 okt.Omot Bandari0-0
31 majFmot Bidco United1-2

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se