KenyaKenya
FKF Premier LeagueFKF Premier League
Omgång 7

APS Bomet vs Bandari Speltips och Betting

Våra tips: Oavgjort (50%); Båda gör mål: Nej.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
95%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

50%
50%
0%
APS BometOavgjortBandari
Resultat
APS Bomet
50%
Båda gör mål
Nej
62%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
95%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

APS Bomet2
0Oavgjorda
0Bandari
1.5Snittmål
0%Båda Mål
0%Över 2.5
20 maj 2026Bandari0-2APS Bomet
7 dec. 2025APS Bomet1-0Bandari
Visa alla matcher

Vanliga frågor

APS Bomet vs Bandari: vem spås vinna?
Vår modell förutspår APS Bomet med 50% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Är dubbelchans 1X ett bra spel för APS Bomet vs Bandari?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 95% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Gör båda lagen mål i APS Bomet vs Bandari?
Båda lagen gör mål: Nej (62% säkerhet).
När och var spelas APS Bomet vs Bandari?
APS Bomet vs Bandari spelas den 14 nov. 2026.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1GOR MahiaGOR Mahia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardernaAFC Leoparderna413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Detaljerad Form & Nya Matcher

APS Bomet
OOFOV
10Spelade
6Vinster
3Oavgjorda
1Förluster
Poäng/Match2.1
Vinst %60%
Mål/Match1.7
Snittmål1.3
SnittInsläpp0.4
Båda Mål30%
Hållna nollor60%
Missade20%

Nya Matcher

28 okt.Vmot 3K3-0
25 okt.Oborta Nairobi United1-1
17 okt.Fmot GOR Mahia0-1
10 okt.Oborta Mathare United0-0
31 majOborta Tusker1-1
Bandari
FOOFO
10Spelade
1Vinster
5Oavgjorda
4Förluster
Poäng/Match0.8
Vinst %10%
Mål/Match1.6
Snittmål0.6
SnittInsläpp1
Båda Mål40%
Hållna nollor30%
Missade50%

Nya Matcher

28 okt.Omot Posta Rangers FC0-0
24 okt.Fborta GOR Mahia0-1
19 okt.Omot 3K1-1
14 okt.Oborta AFC Leoparderna0-0
31 majFborta Mathare United0-1

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher2
Snittmål1.5
Båda Mål0%
Över 2.5 Mål0%
Över 1.5 Mål50%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
APS Bomet31.5 per match
Bandari00 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
APS Bomet2 (100%)
Bandari0 (0%)
20 maj 2026FKF Premier LeagueBandari0-2APS Bomet
7 dec. 2025FKF Premier LeagueAPS Bomet1-0Bandari

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se