KenyaKenya
FKF Premier LeagueFKF Premier League
Omgång 7

Murang'a SEAL vs Mathare United Speltips och Betting

Våra tips: Oavgjort (50%); Båda gör mål: Nej.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
95%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

50%
50%
0%
Murang'a SEALOavgjortMathare United
Resultat
Murang'a SEAL
50%
Båda gör mål
Nej
62%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
95%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Murang'a SEAL2
2Oavgjorda
0Mathare United
2Snittmål
50%Båda Mål
0%Över 2.5
22 mars 2026Murang'a SEAL1-1Mathare United
10 jan. 2026Mathare United0-2Murang'a SEAL
2 mars 2025Murang'a SEAL1-1Mathare United
10 dec. 2024Mathare United0-2Murang'a SEAL
Visa alla matcher

Vanliga frågor

Vem vinner Murang'a SEAL vs Mathare United?
Vår modell förutspår Murang'a SEAL med 50% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Gör båda lagen mål i Murang'a SEAL vs Mathare United?
Båda lagen gör mål: Nej (62% säkerhet).
Är dubbelchans 1X ett bra spel för Murang'a SEAL vs Mathare United?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 95% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
När och var spelas Murang'a SEAL vs Mathare United?
Murang'a SEAL vs Mathare United spelas den 15 nov. 2026.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1GOR MahiaGOR Mahia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardernaAFC Leoparderna413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Detaljerad Form & Nya Matcher

Murang'a SEAL
VFVFV
10Spelade
5Vinster
0Oavgjorda
5Förluster
Poäng/Match1.5
Vinst %50%
Mål/Match3.4
Snittmål1.8
SnittInsläpp1.6
Båda Mål70%
Hållna nollor20%
Missade10%

Nya Matcher

28 okt.Vmot Nairobi United3-2
25 okt.Fborta 3K1-2
18 okt.Vmot Posta Rangers FC5-1
13 okt.Fborta GOR Mahia2-4
31 majVmot Mara Sugar2-1
Mathare United
VOFOV
10Spelade
3Vinster
3Oavgjorda
4Förluster
Poäng/Match1.2
Vinst %30%
Mål/Match1.8
Snittmål0.8
SnittInsläpp1
Båda Mål40%
Hållna nollor40%
Missade40%

Nya Matcher

29 okt.Vmot Tusker2-1
24 okt.Oborta Migori Youth0-0
17 okt.Fborta KCB0-1
10 okt.Omot APS Bomet0-0
31 majVmot Bandari1-0

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher4
Snittmål2
Båda Mål50%
Över 2.5 Mål0%
Över 1.5 Mål100%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Murang'a SEAL61.5 per match
Mathare United20.5 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Murang'a SEAL2 (50%)
Mathare United0 (0%)
22 mars 2026FKF Premier LeagueMurang'a SEAL1-1Mathare United
10 jan. 2026FKF Premier LeagueMathare United0-2Murang'a SEAL
2 mars 2025FKF Premier LeagueMurang'a SEAL1-1Mathare United
10 dec. 2024FKF Premier LeagueMathare United0-2Murang'a SEAL

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se