KenyaKenya
FKF Premier LeagueFKF Premier League
Omgång 7

Ulinzi Stars vs Migori Youth Speltips och Betting

Våra tips: Ulinzi Stars — Vinst (35%); Under 2.5; Båda gör mål: Nej.

Bästa bet
Vårt val
Totalt mål
Under 2.5
@ 1.42
64%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

35%
32%
33%
Ulinzi StarsOavgjortMigori Youth
Resultat
Oavgjort
@ 2.81
30%
Båda gör mål
Nej
@ 1.62
56%
Dubbel chans
Hem/Oavgjort
@ 1.34
34%
Asian handicap
H. Borta +0
@ 1.88
53%
Första Halvlek
Oavgjort
@ 1.83
49%
HT/FT
Oavgjort/Oavgjort
@ 4.00
25.0%
Korrekt resultat
0:0
@ 5.50
18.2%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Ulinzi StarsmotMigori Youth
42%
Form
58%

Odds

Bookmaker1X2
1xBet2.532.812.69
Bet3651.802.801.91
Marathonbet2.532.812.69

Vanliga frågor

Vem vinner Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Vår modell förutspår Oavgjort med 30% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Är dubbelchans 1X ett bra spel för Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Vårt dubbelchans-tips är 1X med 34% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Vad är bästa spelet för Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Vår främsta rekommendation är Under 2.5 med 64% säkerhet.
Vilket resultat förutspås för Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Det mest sannolika exakta resultatet är 0:0 (18.2% implicerad sannolikhet).
Vad är Asiatisk handikapp-prognosen för Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Vårt Asiatisk handikapp-val är Migori Youth +0 med 53% säkerhet.
När och var spelas Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Ulinzi Stars vs Migori Youth spelas den 14 nov. 2026.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1GOR MahiaGOR Mahia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardernaAFC Leoparderna413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Detaljerad Form & Nya Matcher

Ulinzi Stars
VFOOF
10Spelade
4Vinster
3Oavgjorda
3Förluster
Poäng/Match1.5
Vinst %40%
Mål/Match1.6
Snittmål0.8
SnittInsläpp0.8
Båda Mål30%
Hållna nollor40%
Missade50%

Nya Matcher

29 okt.Fborta Kenya Police0-1
24 okt.Omot Mara Sugar0-0
18 okt.Oborta Homeboyz1-1
11 okt.Fmot Tusker0-2
31 majVborta Posta Rangers FC1-0
Migori Youth
VOOOO
10Spelade
5Vinster
4Oavgjorda
1Förluster
Poäng/Match1.9
Vinst %50%
Mål/Match1.6
Snittmål1
SnittInsläpp0.6
Båda Mål50%
Hållna nollor40%
Missade20%

Nya Matcher

29 okt.Oborta Shabana1-1
24 okt.Omot Mathare United0-0
11 okt.Omot Polis1-1
13 juniOborta 3K1-1
7 juniVmot Equity Bank2-1

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se