KenyaKenya
FKF Premier LeagueFKF Premier League
Omgång 7

3K vs GOR Mahia Speltips och Betting

Våra tips: GOR Mahia — Vinst (62%); Under 2.5; Båda gör mål: Nej.

Bästa bet
Vårt val
Asian handicap
GOR Mahia -0.25
@ 1.09
92%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

14%
24%
62%
3KOavgjortGOR Mahia
Totalt mål
Under 2.5
@ 1.65
56%
Båda gör mål
Nej
@ 1.55
59%
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
@ 1.06
43%
Asian handicap
H. Borta -0.25
@ 1.09
92%
Första Halvlek
GOR Mahia
@ 2.01
44%
HT/FT
Borta/Borta
@ 2.30
43.5%
Korrekt resultat
0:1
@ 5.50
18.2%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

3KmotGOR Mahia
33%
Form
67%

Odds

Bookmaker1X2
1xBet6.763.751.44
Bet3654.503.751.17
Marathonbet6.403.751.43

Vanliga frågor

Vem vinner 3K vs GOR Mahia?
Vår modell förutspår GOR Mahia med 62% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
3K vs GOR Mahia: vad är vårt Halvtid-tips?
Vårt Halvtid-val är GOR Mahia med 44% säkerhet.
Vad är HT/HS-prognosen för 3K vs GOR Mahia?
Vårt HT/HS-val är 2/2 med 44% säkerhet.
Hur många mål i 3K vs GOR Mahia?
Vi förväntar oss Under 2.5 mål (56% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
Gör båda lagen mål i 3K vs GOR Mahia?
Båda lagen gör mål: Nej (59% säkerhet).
När och var spelas 3K vs GOR Mahia?
3K vs GOR Mahia spelas den 15 nov. 2026.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1GOR MahiaGOR Mahia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardernaAFC Leoparderna413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Detaljerad Form & Nya Matcher

3K
OOOVF
10Spelade
4Vinster
5Oavgjorda
1Förluster
Poäng/Match1.7
Vinst %40%
Mål/Match2.5
Snittmål1.3
SnittInsläpp1.2
Båda Mål70%
Hållna nollor20%
Missade30%

Nya Matcher

28 okt.Fborta APS Bomet0-3
25 okt.Vmot Murang'a SEAL2-1
19 okt.Oborta Bandari1-1
11 okt.Omot Mara Sugar2-2
13 juniOmot Migori Youth1-1
GOR Mahia
FVVVV
10Spelade
7Vinster
2Oavgjorda
1Förluster
Poäng/Match2.3
Vinst %70%
Mål/Match1.8
Snittmål1.3
SnittInsläpp0.5
Båda Mål30%
Hållna nollor60%
Missade20%

Nya Matcher

28 okt.Vborta Homeboyz1-0
24 okt.Vmot Bandari1-0
17 okt.Vborta APS Bomet1-0
13 okt.Vmot Murang'a SEAL4-2
31 majFmot Nairobi United0-1

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se