KenyaKenya
FKF Premier LeagueFKF Premier League
Omgång 9

Ulinzi Stars vs AFC Leoparderna Speltips och Betting

Våra tips: Oavgjort (50%); Under 2.5; Båda gör mål: Nej.

Bästa bet
Vårt val
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
95%
Förtroende
Håller du med om denna förutsägelse?

Speltips

0%
50%
50%
Ulinzi StarsOavgjortAFC Leoparderna
Resultat
AFC Leoparderna
50%
Totalt mål
Under 2.5
65%
Båda gör mål
Nej
62%
Dubbel chans
Oavgjort/Borta
95%
Odds uppdateras varje timme
Predictioner omräknas varannan timme
Låst 2 timmar före avspark

Expertanalys

Analys på gång

Vår expert granskar de senaste statistikerna, formen och oddsen för denna match. Fullständig analys kommer snart.

Nyckelstatistik

Ulinzi Stars5
2Oavgjorda
10AFC Leoparderna
1.47Snittmål
18%Båda Mål
18%Över 2.5
13 maj 2026Ulinzi Stars0-2AFC Leoparderna
18 dec. 2025AFC Leoparderna2-1Ulinzi Stars
23 apr. 2025AFC Leoparderna0-0Ulinzi Stars
3 nov. 2024Ulinzi Stars2-0AFC Leoparderna
23 juni 2024Ulinzi Stars0-1AFC Leoparderna
Visa alla matcher

Vanliga frågor

Vem vinner Ulinzi Stars vs AFC Leoparderna?
Vår modell förutspår AFC Leoparderna med 50% säkerhet baserat på form, inbördes möten och statistisk analys.
Är dubbelchans X2 ett bra spel för Ulinzi Stars vs AFC Leoparderna?
Vårt dubbelchans-tips är X2 med 95% säkerhet — täcker två utfall med lägre risk.
Hur många mål i Ulinzi Stars vs AFC Leoparderna?
Vi förväntar oss Under 2.5 mål (65% säkerhet) baserat på lagens offensiv och försvar.
Gör båda lagen mål i Ulinzi Stars vs AFC Leoparderna?
Båda lagen gör mål: Nej (62% säkerhet).
När och var spelas Ulinzi Stars vs AFC Leoparderna?
Ulinzi Stars vs AFC Leoparderna spelas den 1 nov. 2026.

Ytterligare information

#LagPVOFGFGAGDpForm
1GOR MahiaGOR Mahia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardernaAFC Leoparderna413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Detaljerad Form & Nya Matcher

Ulinzi Stars
VFOOF
10Spelade
4Vinster
3Oavgjorda
3Förluster
Poäng/Match1.5
Vinst %40%
Mål/Match1.6
Snittmål0.8
SnittInsläpp0.8
Båda Mål30%
Hållna nollor40%
Missade50%

Nya Matcher

29 okt.Fborta Kenya Police0-1
24 okt.Omot Mara Sugar0-0
18 okt.Oborta Homeboyz1-1
11 okt.Fmot Tusker0-2
31 majVborta Posta Rangers FC1-0
AFC Leoparderna
FOVOO
10Spelade
4Vinster
3Oavgjorda
3Förluster
Poäng/Match1.5
Vinst %40%
Mål/Match1.8
Snittmål1
SnittInsläpp0.8
Båda Mål50%
Hållna nollor40%
Missade40%

Nya Matcher

28 okt.Oborta Mara Sugar0-0
25 okt.Omot Shabana0-0
20 okt.Vborta Kenya Police2-1
14 okt.Omot Bandari0-0
31 majFmot Bidco United1-2

Inbördes Historik

Spelstatistik

MåttVärde
Totalt Matcher17
Snittmål1.47
Båda Mål18%
Över 2.5 Mål18%
Över 1.5 Mål41%

Mål per Lag

LagTotaltSnitt
Ulinzi Stars100.59 per match
AFC Leoparderna150.88 per match

Hållna nollor

LagHållna nollor
Ulinzi Stars6 (35%)
AFC Leoparderna10 (59%)
13 maj 2026FKF Premier LeagueUlinzi Stars0-2AFC Leoparderna
18 dec. 2025FKF Premier LeagueAFC Leoparderna2-1Ulinzi Stars
23 apr. 2025FKF Premier LeagueAFC Leoparderna0-0Ulinzi Stars
3 nov. 2024FKF Premier LeagueUlinzi Stars2-0AFC Leoparderna
23 juni 2024FKF Premier LeagueUlinzi Stars0-1AFC Leoparderna
7 jan. 2024FKF Premier LeagueAFC Leoparderna1-0Ulinzi Stars
3 maj 2023FKF Premier LeagueAFC Leoparderna0-1Ulinzi Stars
19 nov. 2022FKF Premier LeagueUlinzi Stars0-2AFC Leoparderna
29 okt. 2021FKF Premier LeagueAFC Leoparderna0-2Ulinzi Stars
12 aug. 2021FKF Premier LeagueUlinzi Stars0-1AFC Leoparderna
24 feb. 2021FKF Premier LeagueAFC Leoparderna1-0Ulinzi Stars
2 feb. 2020FKF Premier LeagueUlinzi Stars0-1AFC Leoparderna
2 nov. 2019FKF Premier LeagueAFC Leoparderna0-0Ulinzi Stars
7 apr. 2019FKF Premier LeagueUlinzi Stars0-1AFC Leoparderna
17 feb. 2019FKF Premier LeagueAFC Leoparderna0-1Ulinzi Stars
30 sep. 2018FKF Premier LeagueUlinzi Stars2-1AFC Leoparderna
25 feb. 2018FKF Premier LeagueAFC Leoparderna2-1Ulinzi Stars

Viktigt Meddelande: Ansvarsfullt Spelande och Förutsägelser Ansvarsfriskrivning

18+

DU MÅSTE VARA 18+ ÅR FÖR ATT SPELA. Spelande innebär risk och kan vara beroendeframkallande. Vänligen spela ansvarsfullt och satsa endast vad du har råd att förlora.

Våra fotbollsförutsägelser är baserade på statistisk analys och bör endast användas för underhållningsändamål. Tidigare prestanda garanterar inte framtida resultat.

Vi är inte licensierade finansiella eller spelrådgivare. Sök alltid professionell rådgivning innan du fattar spelbeslut.

18+Lokala resurser för ansvarsfullt spelande — Sverige
Tillsynsmyndighet:Spelinspektionen
Stödlinje:Stödlinjen: 020-81 91 00 (24/7)
Självavstängning:Spelpaus.se